Pýtate sa

Pralinky uchovávajte vždy na chladnom a suchom mieste (14-18 °C ). Ideálnym miestom je chladná komora alebo domáca vínna chladnička. Pokiaľ to nie je bezpodmienečne nutné, nenechávaj ich v klasickej chladničke. Neodporúčame to, lebo pralinky stratia lesk a taktiež sú náchylne na vznik kondenzu pri presune z chladného do teplého prostredia. Ak však je potrebné ich skladovať v chladničke, dajte pralinky do vzduchotesnej nádoby. Pred konzumáciou ich z chladničky vyberte a nechajte 30 min vo vzduchotesnej nádobe pri izbovej teplote aklimatizovať a potom ich môžete konzumovať.

Všetky pralinky sú označené minimálnym dátumom trvanlivosti, čo zvyčajne predstavujú 4 týždne od dátumu výroby. Avšak najlepšie si ich užijete čo najskôr po dodaní, obzvlášť ak neviete zaručiť ideálne skladovacie podmienky.

Na tomto odkaze nájdete vždy aktuálne dostupné pralinky, kde je vypísané ich zloženie a veľkým písmom sú vyznačené všetky alergény. Naša výrobňa je vegánska a bezlepková, takže mlieko a lepok sa v produktoch nevyskytuje, avšak pracujeme s orechmi a výrobkami obsahujúcimi sóju, preto nemôžeme zaručiť, že nedôjde ku krížovej kontaminácii.

Na uvedenej adrese sa nachádza len výrobná prevádzka a zároveň si na tejto adrese môžete vyzdvihnúť Vaše vopred objednané objednávky.

Pralinky na eshopovej stránke máme skladom a neustále ich dopĺňame. Snažíme sa o čo najrýchlejšie odoslanie k vám, Zásielky odosielame pondelky a stredy. Výnimočne sa môže stať, že niektorá pralinka vypadne a treba ju vyrobiť. Objednávky odosielame do cca 3 pracovných dní od prijatia Vašej platby. V prípade, že táto lehota by mala byť dlhšia, budeme Vás kontaktovať a dohodneme ďalší postup.

Zavolajte nám na tel.č. 0951 057 590, určite spolu nájdeme riešenie aj v prípade objednávky na poslednú chvíľu.

Áno, všetky pralinky cukor obsahujú. Buď je to repný, trstinový, kokosový alebo iná alternatíva. Niektoré náplne neobsahujú pridaný rafinovaný cukor, ale je použitý javorový sirup, agáve alebo trstinová melasa. Pre podrobnejšie informácie prejdite do záložky Aktuálna ponuka, kde nájdete podrobné zloženie praliniek.