Možnosti dopravy a platby

Všetky objednávky sa snažíme vybavovať čo najskôr, väčšinou sa nám to podarí do 3 pracovných dní od prijatia vašej platby.

Objednávky uhradené vo štvrtok po 12. hodine môžu byť odoslané až v pondelok nasledujúci týždeň.

Bonboniéry sú balené do viacerých vrstiev ochrannej fólie, zabalené v kartónovej krabici, aby počas prepravy nedošlo k ich poškodeniu. Napriek všetkým opatreniam je najvhodnejší spôsob osobný odber na adrese Majerníkova 17, 841 05 Bratislava

Požadujete doručenie alebo osobný odber na poslednú chvíľu? Napíšte nám to prosím do poznámky, prípadne aj rovno zavolajte, aby sme vám mohli potvrdiť, že objednávku zvládneme vybaviť čo najskôr.

Pri osobnom odbere prosím počkajte na kontaktovanie ohľadom pripravenia vašej objednávky.

Možnosti platby

Kartou u nás platíte online a zadarmo. Vaša objednávka je ihneď zaplatená a my na nej tak môžeme začať pracovať obratom.

Bankovým prevodom zaplatíte zadarmo a my musíme počkať, kým sa platba pripíše. Potom môžeme objednávku pripraviť. Kvôli tomuto druhu platby je proces spracovania objednávky pomalší, než platba kartou online.

Online objednávku s osobným odberom bohužiaľ môžete zaplatiť na mieste len v hotovosti. Ak preferuje platbu kartou/ prevodom vykonajte platbu pomocou eshopu.

Na dobierku nezasielame.