Mix krabička

Zvoľ si veľkosť krabičky a my sa postaráme o ostatné.

Ak si objednáš 12 ks alebo 16 ks krabičku, dostaneš minimálne z každej dostupnej príchute 1 ks, v prípade, že si objednáš 24 ks krabičku, dostaneš z každej dostupnej príchute 2 ks.

Fotky krabičiek s pralinkami majú informatívny charakter. Každá príchuť má vždy svoj vlastný vizuál a napovedá o náplni, ktorá sa ukrýva vo vnútri. Naše príchute sa menia v závislosti od sezóny a sviatku. Viac informácii o príchutiach nájdete nájdete vždy v sekcii Aktuálna ponuka a ak vás zaujíma výrobný proces, sledujte nás na Instagrame. Všetky pralinky sú vegan a glutenfree, takže mlieko a lepok sa v produktoch nevyskytuje, avšak pracujeme s orechmi a výrobkami obsahujúce sóju, preto nemôžeme zaručiť, že nedôjde ku krížovej kontaminácii.

14,00 82,00 

Možnosti doručenia

Plain Power v súčastnosti nemá kamennú predajňu. Svoju objednávku si môžete vyzdvihnúť vo výrobni na tejto adrese, osobne po tel. dohode vo vopred dohodnutý čas, nechať zaslať cez Zasielkovňu (odosielame pondelky a stredy), alebo vyzdvihnúť na niektorom z plánovaných eventov. Zásielka zvykne byť doručená do 1-2 dní.

Zloženie

Všetky pralinky sú vegan a glutenfree. Chcete vedieť zloženie našich produktov, alebo mate nejakú intoleranciu? Suroviny, ktoré používame, nedržíme v tajnosti. Prezrite si zloženie všetkých dostupných produktov, vrátane alergénov.

Skladovanie

Všetky naše pralinky sú vyrobené ručne a bez použitia konzervačných látok. Skladujte ich preto v suchu a chlade (14-18°C). Trvanlivosť praliniek, pri dodržaní skladovacích podmienok je 1 mesiac od dátumu výroby, najlepšie si ich ale vychutnáte čo najskôr od dodania.